Vioara
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vioara

un forum pentru toti pasionatii de vioara
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hai sa ne cunoastem!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Admin
admin
admin
Admin


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Data de inscriere : 16/02/2008

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Feb 18, 2008 10:20 pm

As vrea ca aici sa creem un topic de bun-venit, ca lumea sa stie cu cine are de-a face Smile

Voi incepe eu:

Am 20 de ani, sunt din Timisoara, am facut vioara timp de 4 ani, in clasele I-IV, la Deva, la Liceul de Muzica "Sigismund Toduta", iar acum as dori sa ma apuc din nou de acest instrument minunat ...
Sus In jos
http://vioara.wikiforum.ro
Admin
admin
admin
Admin


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Data de inscriere : 16/02/2008

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 8:51 am

Vad ca s-au mai inregistrat cativa membri, daca doriti puteti sa va prezentati aici! Laughing
Sus In jos
http://vioara.wikiforum.ro
acofpurple
incepator
incepator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Locatie : Bucuresti
Data de inscriere : 17/05/2008

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Salut :)   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 11:29 pm

Buna Smile
Sunt Gabriela din Bucuresti, am 16 ani si m-am apucatsa studiez vioara in decembrie 2007. Ash fi vrut sa ma apuc mai devreme dar parintii mei nu m-au sprijinit. Nu ca m-ar sprijini prea mult acum, vioara si accesoriile le-am cumparat cu banii stransi de mine si de prietenii mei, cat despre studiu, am avut norocul sa intalnesc o persoana de varsta mea care studiaza vioara de 10 ani si care s-a oferit sa ma ajute cu studiul acestui instrument Smile
Sus In jos
sorin atanasiu
incepator
incepator



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/01/2009

Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: salut   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 10:44 pm

SALL!! sorin este numele meu...inca nu m-am apucat de vioara...imi este teama ca voi cumpara una si nu are cine sa ma invete
...singurnu cred sa reusesc...poate ma poate sfatui cineva daca se poate invata si fara profesor...sau ceva de genul asta
Ma fascineaza de cand eram mic, dar cum a mai spus cineva, din diverse cauze nu s-a putut mai devreme...
am 24 de ani si nu cunosc pe nimeni sa ma poata ajuta...deci daca e cineva care imi poate da cateva idei cumva...as fi foarte recunpscator.MERSIC
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hai sa ne cunoastem! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne cunoastem!   Hai sa ne cunoastem! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hai sa ne cunoastem!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vioara :: Agora :: Discutii non-violonistice-
Mergi direct la: