Vioara
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vioara

un forum pentru toti pasionatii de vioara
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Trupa/artistul favorit

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
acofpurple
incepator
incepator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Locatie : Bucuresti
Data de inscriere : 17/05/2008

Trupa/artistul favorit Empty
MesajSubiect: Trupa/artistul favorit   Trupa/artistul favorit Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 11:41 pm

Vad ca nu e nicio discutzie inceputa nicaieri asa ca voi incerca eu sa incep o discutie.. banala intrebare, care este trupa/artistul vostru preferat? Mie imi place enorm de mult muzica lui Oliver Shanti Smile
Sus In jos
julia_serbu
incepator
incepator



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/01/2010

Trupa/artistul favorit Empty
MesajSubiect: Mie imi place...   Trupa/artistul favorit Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:09 pm

flower Nu am o trupa sau un artist preferat...dar deobicei ascult muzica coreeana flower si japoneza( si clasica si contemporana), mai imi place si Yanni si ahmmm...normal: Mozart, Shostakovich(Valsul:X)! Imi place si muzica traditionala romaneasca, melodia mea preferata din folclorul roman este ciuleandra. Nu inteleg de ce lumea din ziua de azi nu mai apreciaza valorile muzicii folclorice, nu esti un prost daca asculti muzica folclorica si nici nu "esti invechit" si in niciun caz manelist(cum am auzit niste adolescenti vorbind despre cei care asculta muzica folclorica).
I love you I love you I love you
Sus In jos
 
Trupa/artistul favorit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vioara :: Agora :: Muzica-
Mergi direct la: